FAQ

Опубліковано:

Компанія Sue

 1. Хто виробник косметики Sue?

Косметика Sue — наше власне виробництво. Ми на ринку вже 12 років.

 1. Де виготовляється косметика Sue?

Косметика Sue виготовляється у Львові, Україна.


 1. Чи сертифіковане ваше виробництво?

Так. Наше виробництво має сертифікацію GMP. Це означає, що створені нами продукти є надійною та якісною натуральною косметикою та усі стадії виробництва відповідають стандартам належної виробничої практики.

Перше знайомство

 1. З чого розпочати знайомство з косметикою Sue?

Ми радимо і щиро рекомендуємо наші бестселери: гель для вмивання Prebiotic, крем для шкіри навколо очей Collagen+Hydration, маску для обличчя Antioxidant, карбоксітерапію.


 1. Що робити, якщо мені потрібна допомога у виборі?

У нас є безкоштовна консультація лікаря-косметолога та допомога менеджерів Sue. Пишіть нам в директ Інстаграм або у віконечку тут на сайті – ми на звʼязку :)  


 1. Чи є у вас тестери?

Так, ми маємо тестери до більшості засобів. Щоб замовити їх, потрібно написати бажані тестери в коментарі до замовлення або у директі Інстаграм

Оплата і доставка

 1. Чи є у вас післяплата (накладний платіж)?

Так. Якщо ви робите замовлення через сайт – у полі Оплата оберіть “Післяплата”. 


 1. Чи потрібно вносити передоплату?

При виборі способу оплати “післяплата” потрібно внести передоплату 100 грн. Передоплата потрібна лише на перше замовлення.


 1. Як отримати безкоштовну доставку?

Замовити від:

- 990 грн - для доставки на відділення Укрпошти

- 1190 грн - для доставки на відділення та поштомати Нової пошти


Більше про оплату та доставку ТУТ.


Етичність косметики

 1. Чи підходить косметика Sue для веганів?

Так, майже усі наші засоби є повністю веганськими. Окрім усіх бальзамів для губ, скрабів для тіла Солодкий апельсин та Кава, свічки-бальзаму для масажу.

 1. Як тестується косметика Sue?

Ми не тестуємо свої засоби на тваринах. Наші новинки проходять тестування фокус-групою, до якої входять жінки різного віку та типів шкіри. Підтвердженням пройденого тестування є заповнені анкети учасниць, які ми зберігаємо на постійній основі. Про запуск нового тестування ми завжди повідомляємо у нашому Інстаграмі і долучаємо до фокус-групи усіх бажаючих.


 1. Чи переробляється тара косметики Sue?

Так, усю нашу тару можна здавати на переробку. Також, ви можете приносити очищені баночки у магазини наших партнерів “Смак життя” у Львові. 


Натуральність косметики

 1. Ваша косметика гіпоалергенна?

Натуральна косметика не є гіпоалергенною так само, як і натуральні продукти харчування. Тому перед використанням нового засобу перевіряйте його на алергію. Як це зробити розповіли ТУТ


 1. Я вперше пробую натуральну косметику. Чим вона відрізняється від масмаркету?

Для вас можуть бути незвичні аромати, оскільки ми не використовує синтетичних віддушок. Наші засоби пахнуть приємно, легко і ненавʼязливо. Також ви можете помітити меншу піну від наших шампунів та мила, але це ніяк не впливає на їх здатність очищувати. 


 1. Чи працює ваша косметика?

Так. Ми виготовляємо дієву косметику з високим вмістом активних компонентів. Кожну рецептуру наші хіміки-технологи розробляють відповідно до потреб певного типу шкіри чи волосся. Однак, важливо памʼятати, що натуральна косметика має накопичувальний ефект – результат від догляду не миттєвий, але якісний і довготривалий.