Масажні лінії обличчя

Опубліковано: 17.11.2018,   Оновлено: 21.04.2021

Що таке масажні лінії обличчя?

Масажні лінії обличчя - це лінії найменшого розтягнення шкіри. Правильно роблячи масаж по масажних лініях можна підтягнути овал лиця, зробити контур більш виразним та покращити колір шкіри.

Чим грозить недотримання рекомендацій косметологів щодо правильного масажу лиця?

Якщо регулярно порушувати прості правила масажування обличчя, то з часом у Вас на обличчі з'являться набряки, шкіра почне обвисати та з'явиться дрібна сіточка зморшок.

Як правильно виконувати самомасаж обличчя?

Коли Ви виконуєте будь-яку косметичну процедуру: нанесення крему чи маски, скрабування чи очищення шкіри, Ви повинні робити це по строго визначених лініях обличчя, щоб надовго зберегти свою красу та молодість.

                                                               


Лінії лиця для самомасажу:


Підборіддя
Починати самомасаж рекомендується з підборіддя. Масажні лінії тут розташовані у напрямку від центру в сторони і вгору. Тобто ви ніби обводите контур обличчя, рухаючись в сторону вух.

Щоки
Наступною зоною для масажу є щоки і вилиці. Акуратно, не розтягуючи шкіру, проведіть кінчиками пальців від куточків губ до вух і вище, від носа до країв обличчя. Пам'ятайте, що масажні лінії не є чітко прямими, а йдуть дугоподібно від низу до верху. Таким чином, ви ніби злегка піднімайте шкіру, не даючи їй обвисати і псувати контур обличчя.

Ніс
Масаж носа проводиться знизу вгору по «спинці» носа і від спинки по крилах в різні сторони.

Чоло
Починати масаж чола потрібно від центру. При цьому всі м'язи повинні бути максимально розслабленими.

Очі та повіки
Зі шкірою в області повік потрібно поводитись дуже обережно і делікатно. Ні в якому разі не розтягуйте її! Шкіра повік повинна залишатися нерухомою в процесі масажу. По верхній повіці м'якими рухами простукайте шкіру від внутрішнього куточка ока до зовнішнього. По нижній повіці сковзаєте пальцями від зовнішнього куточка до внутрішнього.